صفحه اصلی
فراخوان هفتمین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب خوانی
  • 1177440 بازدید
 شبکه مروجان کتاب‌خوانی کشور با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری تعدادی از سازمان‌ها و نهادهای عمومی، دولتی و خصوصی هفتمین دوره جشنواره تقدیر از مروجان کشور را با رویکرد توجه به فضای مجازی برگزار می­ کند و در آن افراد، گروه‌ها، تشکل‌های مردمی و نهادهای غیردولتی دارای فعالیت‌های مؤثر و نوآورانه در زمینه ترویج کتاب‌خوانی را انتخاب و معرفی می کند.
 
در این دوره با توجه به شرایط به وجود آمده و شیوع ویروس کرونا علاوه بر بخش‌های مختلف جشنواره، بخش نگاه ویژه بر اساس توجه به فضای مجازی و مروجان کتاب در حوزه‌های بهداشت و کتاب درمانی، آموزشگران مروج کتاب (معلم، مربی، استاد)، مادران مروج کتاب، مبادله کنندگان کتاب‌های خانگی مروج کتاب، خبرنگاران و روزنامه‌نگاران مروج کتاب برگزار خواهد شد.
 

بر اساس این فراخوان، مروج کتاب‌خوانی کسی است که با طراحی و اجرای فعالیت‌های مستمر، کتاب‌خوانی را گسترش می‌دهد یا فرآیند خواندن را لذت‌بخش‌تر، عمیق‌تر و تأثیرگذارتر می‌سازد. همچنین ترویج کتاب‌خوانی شامل فعالیت‌هایی است که به افزایش، گسترش و استمرار کتاب‌خوانی در میان مردم می‌انجامد.

 

علاقه‌مندان و فعالان ترویج کتاب‌خوانی می‌توانند گزارش‌ها و مستندات فعالیت‌هایشان در زمینه ترویج کتاب‌خوانی را به همراه  تکمیل فرم‌ها تا پایان وقت اداری ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۹به دبیرخانه «هفتمین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی» ارسال کنند.  علاقه‌مندان برای کسب اطلاع بیشتر و همچنین دسترسی به فرم‌های ثبت‌نام می‌توانند به وب‌سایت‌های شبکه ترویج کتاب‌خوانی و تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی مراجعه کنند.

 

www.bookpromotion.ir             www.moravejan.ir

 

شماره تماس: ۸۸۳۴۲۹۸۰  – ۸۸۳۴۲۹۷۹

 
پست الکترونیک: moravejan.ketab@gmail.com